Коротка історія

Через стрімкий розвиток українського агробізнесу, ріст селекційної фірми і значну популярність сортів сої селекції «Соєвий вік» в Україні та за її межами виникла потреба у створенні нової компанії, яка б займалася роботою з клієнтами, реалізовувала посівний матеріал і допомагала аграріям у процесах вирощування врожаю.

Саме тому у 2013 році на сільськогосподарському ринку України з’явилася нова компанія – Товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий дім «Соєвий вік». Винісши для себе понад 10-річний досвід наукової та практичної діяльності у сфері вирощування не ГМО та органічного насіння сої, зібравши потужну команду висококваліфікованих спеціалістів, ми почали розвиток у новому напрямку – роботі з клієнтами.
У своєму портфелі рішень для вітчизняного АПК команда Торгового дому «Соєвий вік» зібрала всі необхідні засоби і продукти, які зроблять роботу фермера максимально ефективною, економічно вигідною і зручною.

Для нас важлива ваша думка. Тому ми постійно знаходимося у пошуку нових каналів комунікації з вами: беремо участь у виставках, конференціях, семінарах, а також самі проводимо подібні заходи. Ми постійно удосконалюємо свою роботу, адаптуючись під зміни світу, агробізнесу і вашого способу життя. Наразі компанія Торговий дім «Соєвий вік» пропонує своїм клієнтам повноцінний агротехнічний супровід, починаючи від купівлі якісного посівного матеріалу і закінчуючи допомогою при збуті отриманого урожаю.

Принципи нашої роботи


Основною цінністю нашої компанії є її команда. Колектив спеціалістів Торгового дому «Соєвий вік» – повноцінний добре налагоджений механізм, який допоможе вам придбати якісний посівний матеріал, виростити і реалізувати отриманий врожай за вигідною ціною. Кожна окрема складова цього механізму – кваліфікований фахівець, який знаходиться на потрібному місці, з чітким розумінням своїх завдань і мети.
Ми розвиваємося у напрямку автоматизації роботи, менеджменту, впровадження інноваційних технологій. Тому слідкуємо за останніми новинками із різноманітних сфер суспільної діяльності та обираємо найкраще. Ми пропонуємо вам лише те, що перевірили на власному досвіді!
На сьогодні пріоритетне завдання Торгового дому «Соєвий вік» – згуртувати і об’єднати лідерів ринку навколо спільної мети: забезпечення українських сільгоспвиробників усіма необхідними інструментами для ефективного ведення, росту і розвитку їхнього агробізнесу. Тільки разом ми здатні виготовляти комплексний, якісний продукт, допомагати малим і середнім сільгосппідприємцям вирощувати врожай, збирати, переробляти і зберігати його на складах, а також пакувати, реалізовувати і транспортувати виготовлену продукцію.

Наша команда


Олександр Ушаков

Засновник
director@td-sv.com
+38(050)341-02-59


Дмитро Долгих

Заступник директора з виробництва
dolgih@td-sv.com
+38(050)457-22-98


Тамара Герасименко

Головний бухгалтер
buh@td-sv.com
+38(050)341-08-12


Андрій Мороз

Редактор
moroz@td-sv.com
+38(066)718-39-68Віктор Кривулько

Керівник з розвитку Центрального регіону
centr@td-sv.com
+38(050)457-57-83


Євген Пастощук

Керівник з розвитку Східного регіону
shid@td-sv.com
+38(050)457-57-81


Юлія Александрова

Асистент засновника
assistant@td-sv.com
+38(050)452-08-09


Оксана Господарик

Менеджер з персоналу
hr@td-sv.com
+38(050)423-00-07Олена Баркар

Менеджер-консультант