На «АгроЕкспо» відбудеться конференція ТД «Соєвий вік»

Продавати чи не продавати? Ось у чому питання
Продавати чи не продавати? Ось у чому питання
05.09.2017
Україна продовжує втрачати свої чорноземи
Україна продовжує втрачати свої чорноземи
12.09.2017

У рамках міжнародної агропромислової виставки «АгроЕкспо», яка цьогоріч проходитиме у Кропивницькому з 20 по 23 вересня, відбудеться конференція Торгового дому «Соєвий вік» – «Інноваційні комплексні рішення Торгового дому «Соєвий вік» для вітчизняного АПК».

Ювілейна, п’ята міжнародна агропромислова виставка «АгроЕкспо-2017» як завжди вражатиме своїми масштабами, кількістю учасників і насиченою програмою заходів.

Однією із найголовніших подій виставки стане конференція Торгового дому «Соєвий вік» – «Інноваційні комплексні рішення Торгового дому «Соєвий вік» для вітчизняного АПК», яка відбудеться на другий день виставки, 21 вересня, у великому –конференц-залі «АгроЕкспо». Під час заходу, який розпочнеться о 14:20, провідні фахівці галузі розповідатимуть про усі найсучасніші інструменти для ефективної роботи у сільському господарстві.

Зокрема, на вас чекають виступи:

14:20 – 14:35Відкриття конференції. Роль і перспективи розвитку посівних площ сої в Україні в умовах мінливих ринкових тенденцій і клімату. Власник Торгового дому «Соєвий вік» Олександр Ушаков.
14:35 – 14:50Підвищена адаптивність гібридів кукурудзи угорської селекції «Woodstock» до різноманітних агрокліматичних умов. Керівник з розвитку Східного регіону Торгового дому «Соєвий вік» Євген Пастощук.
14:50 – 15:05Пшениця австрійської селекції «Probstdorfer Saatzucht»: конкурентні переваги на сільськогосподарському ринку України. Менеджер центру агрономічних консультацій Торгового дому «Соєвий вік» Олександр Горбенко.
15:05 – 15:20Інструменти розвитку бізнесу для сільгоспвиробників від першого українського агроінтегратора UA Group. Начальник відділу маркетингу Торгового дому «Соєвий вік» Павло Горбачов.
15:20 – 15:35Збільшення родючості сільськогосподарських культур за допомогою біопрепаратів компаній «Біона» і «БТУ-Центр». Менеджер центру агрономічних консультацій Торгового дому «Соєвий вік» Роман Бурлак.
15:35 – 15:50Комплексні системи захисту сільськогосподарських рослин компанії «Август-Україна».

Конференція відбудеться: 21 вересня о 14:20, великий конференц-зал «АгроЕкспо». Вхід вільний. Обов’язкова реєстрація за телефоном 0-800-757-357 (безкоштовно з мобільних і стаціонарних номерів) або за посиланням:

Конференція в рамках “АГРОЕКСПО 2017”: Інноваційні комплексні рішення «Торгового дому «Соєвий вік» для вітчизняного АПК

Увага! Кількість місць обмежена!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *