День поля 2017 - Дякуємо за участь!
День поля 2017 – Дякуємо за участь!
21.08.2017
ТД «Соєвий вік» на Сорочинському ярмарку (фото, відео)
ТД «Соєвий вік» на Сорочинському ярмарку (фото, відео)
23.08.2017

Зустрінемося на AGROEXPO-2017 у Кропивницькому!

Запрошуємо вас долучитися до команди Торгового дому «Соєвий вік» і взяти участь у міжнародній агропромисловій виставці AGROEXPO, яка цього року триватиме у Кропивницькому з 20 по 23 вересня.

– У 2016 році площа AGROEXPO склала майже 90 000 кв.м, а відвідало виставку понад 20 000 осіб. У 2017-му цей захід буде ще масштабнішим. Звісно, завжди приємно брати участь у аграрному святі такого рівня, спілкуватися з колегами, презентувати власну продукцію, консультувати аграріїв щодо технологій вирощування і збирання врожаю, використання біопрепаратів і засобів захисту рослин. Біля стенду ТД «Соєвий вік» на AGROEXPO завжди збирається багато сільгоспвиробників, з якими ми спілкуємося, співпрацюємо, і яким допомагаємо. Переконаний, цей рік не стане винятком, – поділився своїми очікуваннями від цьогорічної виставки власник Торгового дому «Соєвий вік» Олександр Ушаков.

У 2017 році оргкомітет «AgroExpo-2017» очікує прийняти рекордну кількість учасників і гостей. За інформацією Торгового дому «Соєвий вік», на час проведення виставки у Кропивницькому у місцевих готелях уже немає місць, а тому із розміщенням гостей організаторам виставки вже допомагають жителі міста.

Серед новинок AGROEXPO-2017 ви побачите експозицію будівельних технологій та матеріалів «БудЕкспо», а також конкурсний показ племінних тварин. Крім того, за словами організаторів, на виставці з’явиться ще більше автомобільних брендів, які замуть площу до 5 000 кв.м. Експозиція від українських автосалонів «переїде» в критий павільйон і презентуватиме такі бренди, як Lexus, Mercedes, Volkswagen, Hyundai, Peugeot, Opel, Toyota та багато інших.

Масштабною буде і розважальна програма AGROEXPO-2017. Вперше на виставці відбудеться стронгмен-шоу, на якому команда українських стронгменів під керівництвом «Найсильнішої людини світу 2004» славетного Василя Вірастюка проведе майстер-клас із силових вправ.

Крім того, на другий день виставки, 21 вересня, у великому залі AGROEXPO-2017 на вас чекатиме конференція Торгового дому «Соєвий вік» – ІННОВАЦІЙНІ КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ ТОРГОВОГО ДОМУ «СОЄВИЙ ВІК» ДЛЯ ВІТЧИЗНЯНОГО АПК. Початок о 14:00. Запрошуємо вас відвідати захід ТД «Соєвий вік» на виставці AGROEXPO-2017, де ви дізнаєтеся про інноваційний пакет послуг для українського агросектору!

Участь безкоштовна. Обов’язкова реєстрація за телефоном: 0-800-757-357. Кількість місць обмежена!

Детальну інформацію щодо участі в заході знайдете на офіційному сайті виставки: www.ukragroexpo.com .

То ж не втрачайте шансу стати учасником масштабного аграрного дійства! До зустрічі на AGROEXPO-2017 у Кропивницькому!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *