До зустрічі на АГРОПОРТ Схід Харків 2017!

ТД «Соєвий вік» на рекордному «АгроЕкспо-2017» (фото)
ТД «Соєвий вік» на рекордному «АгроЕкспо-2017» (фото)
25.09.2017
У Кропивницькому навчали керувати безпілотниками
У Кропивницькому навчали керувати безпілотниками
29.09.2017

Рівно за тиждень, 5-7 жовтня, на території Міжнародного аеропорту «Харків» відбудеться VI Міжнародна агропромислова виставка та форум з підтримки фермерства АГРОПОРТ Схід Харків 2017, який збере аграріїв із багатьох регіонів України. Серед запрошених учасників – команда Торгового дому «Соєвий вік». А власник компанії Олександр Ушаков – у складі експертів дискусії, присвяченої перспективам органічного виробництва в Україні.

За очікуваннями організаторів, захід протягом трьох днів відвідають понад 10 000 гостей із Харківської, Луганської, Донецької, Сумської, Полтавської, Дніпропетровської, Запорізької та Кіровоградської областей. Також очікуються офіційні делегації від регіонів, що прийматимуть захід у 2018 році, а саме – Львівська та Херсонська. У якості гостей запрошено понад 500 керівників профільних організацій, серед яких: керівництво галузі та областей, представники дипломатичного корпусу, керівники профільних асоціацій, керівники департаментів агропромислового розвитку та торгово-промислових палат України, керівників наукових установ НААН України, керівників профільних департаментів банківських та страхових установ, керівники провідних підприємств аграрної галузі та переробної промисловості.

– У рамках цієї масштабної агровиставки запланована інтенсивна ділова програма, – зазначає власник Торгового дому «Соєвий вік» Олександр Ушаков – під час якої ми шукатимемо відповіді на ключові питання і виклики, які сьогодні постають перед нашим сільським господарством. Це і глобальні зміни клімату, зростання населення планети і, як наслідок, загострення продовольчої проблеми, а також перспективи органічного вирощування і виробництва. Приємно, що всі ці моменти ми обговорюватимемо спільно з представниками Мінагрополітики, і, переконаний, зможемо дійти конструктивних рішень і донести до чиновників власне бачення розвитку вітчизняного АПК, – поділився своїми очікуваннями від виставки власник Торгового дому «Соєвий вік».   

Зазначимо, Східний Агропорт цього року у Харкові відбудеться в рамках Всесвітнього дня продовольства (WFD), який проходить вже понад 10 років в жовтні у всіх країнах-членах ООН. В рамках заходів, що проходять цього року під гаслом World Food Day: «Змінимо майбутнє міграційних потоків. Інвестуємо в продовольчу безпеку і розвиток сільського господарства», планується обговорення проблем переорієнтації вітчизняного сільського господарства на нові ринки, перспективи безпечної логістики, питання трудової міграції та продовольчої безпеки, які пов’язані з адаптацією сільського господарства до змін клімату.

Також у цьому році на виставці АГРОПОРТ 2017 буде залучена експозиція сільгосптехніки, збудовані 4 додаткових зали у виставковому терміналі «С» та пасажирському терміналі «А» для проведення конференцій, дискусій і ділової вечері.

Окрім навчальних воркшопів та семінарів в рамках ділової програми пройдуть:

– Бізнес-форум «Зовнішні та внутрішні ринки продовольства в Україні» (5 жовтня)

– Захід для розвитку птахівництва в рамках святкування «Всесвітнього День яйця» (5 жовтня)

– Форум «Глобальні зміни клімату та організації адаптивних заходів в сільському господарстві Східної України»  (6 жовтня)

– День Поля з демонстраційними показами с/г техніки (7 жовтня)

 2017 рік у всьому світі оголошений Міжнародним роком туризму в інтересах сталого розвитку,  «Агропорт» вже традиційно включено до офіційного календарю ООН. В рамкам програми святкування Міжнародного року на території аеропорту заплановані:

  • кулінарні майстер-класи з використанням локальних продуктів від українських асоціацій шеф-кухарів
  • окрема експозиція крафтової продукції
  • відкритий фермерський кінопоказ короткометражних фільмів з фермерськими історіями успіху із різних куточків України

АГРОПОРТ –  щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить з 2015 року за підтримки FAO і входить в календар ООН. Традиційно тематика заходу корелюється з генеральною лінією FAO і підтримує тематику Міжнародних років, які приймає Генеральна асамблея ООН. З 2016 АГРОПОРТ об’єднав фермерів всієї України і проводиться в форматі Захід-Схід. Форум є комплексним і складається з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції та серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу. З моменту заснування проходить на майданчиках Міжнародних аеропортів Харкова і Львова. Організатор форуму: консалтингова компанія ТОВ «Авіабренд».

Детальну інформацію про захід а також сторінку реєстрації можна знайти на офіційному сайті заходу за цим посиланням: http://2017.agroport.ua/kharkiv/uk/

До зустрічі на АГРОПОРТ Схід Харків 2017!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *