parallax background
Біопрепарати “БТУ-Центр”
Купити біопрепарати “БТУ-ЦЕНТР”
14.06.2017
Торговий дім «Соєвий вік» – партнер Дня органічного поля 2017
Торговий дім «Соєвий вік» – партнер Дня органічного поля 2017
15.06.2017

 

Компанія "Біона" спеціалізується на розробці та впровадженні біотехнологій в агропромисловість, завдяки яким продукція сільського господарства стає екологічно чистою та безпечною для кінцевого споживача. Кожному нашому клієнту компанія забезпечує комплексний сервіс: проводить детальний аналіз виробництва та консультації, при необхідності здійснює виїзд експертів, здійснює доставку препаратів у господарства. Вже зараз нашими клієнтами є приватні особи, фермерські господарства, агропромислові підприємства і холдинги, в технологічних схемах яких біопрепарати ТМ "Біона" вже завоювали міцні позиції. Компанія "Біона" гарантує Вам отримання високих результатів при правильному застосуванні біологічних препаратів ТМ "Біона".

Асортимент біопрепаратів ГК "БІОНА"

Біофунгицід

Біофунгицід "Нива 2Б"


Багатофункціональний біологічний препарат, в склад якого входять біологічні фунгіциди, природний регулятор росту та мікроелементи. Призначений для захисту зернобобових культур від: фузаріозу (як місцеве ураження органу, так і дифузне (загальне) пригнічення культури), антракнозу, септоріозу, аскохітозу та сірої гнилі.

Детальніше...
psevdobakterin

Біофунгіцид "Псевдобактерин-2"


Біофунгіцид застосовується для захисту зернових, овочевих та плодово-ягідних культур від грибкових и бактеріальних захворювань.

Детальніше...
Інокулянт

Інокулянт "Нітрофікс Ж"


Призначений для інокуляції насіння бобових культур: соя, горох, нут, квасоля, люцерна. Для кожного виду бобових культур використовується окремий штам бактерій роду Rizobium. Застосовують для забезпечення рослини доступним азотом та здешевлення технології вирощування бобових культур.

Детальніше...
Інокулянт

Інокулянт "Нітрофікс П"


Інокулянт для обробки насіння сої на сухому стерильному торфі. Застосовують для забезпечення доступним азотом рослину та здешевлення технології вирощування бобових культур, а також для накопичення азоту в ґрунті.

Детальніше...
Інокулянт

Інокулянт "PreNoctin A"


Інокулянт з прилипачем-стабілізатором (виробник Аргентина) для завчасної обробки насіння сої. Застосовують для забезпечення рослин доступним азотом та здешевлення технології вирощування бобових культур.

Детальніше...
nitrofix

Інокулянт "Нітрофікс"


Призначений для інокуляції насіння бобових культур: соя, горох, нут, квасоля, люцерна. Для кожного виду бобових культур

Детальніше...
adyugrane

Прилипач-стабілізатор "Ад’югрейн"


Призначений для завчасної обробки насіння бобових культур (соя, горох, нут, квасоля та ін.) з метою збереження життєздатності рослин.

Детальніше...
Протравлювач

Протравлювач "Респекта"


Біологічний протруйник для зернобобових культур (сої, гороху, нуту, квасолі тощо). Призначений для знешкодження бактеріальної і грибкової інфекції на насінні, проростках та всходах бобових культур.

Детальніше...
biozlak

Біопротруйник "БіоЗлак"


Біопротруйник, призначений для придушення збудників грибних і бактеріальних захворювань на насінні зернових колосових культур.

Детальніше...
Мікродобриво

Мікродобриво "Sunny Mix"


Спеціально підібраний натуральний комплекс макро- і мікроелементів у хелатній формі, для підвищення врожайності сільськогосподарських культур та якості врожаю. «Sunny Mix» – це комплекс мікродобрив третього покоління, який містить інноваційну систему Super Chelate.

Детальніше...
Деструктор стерні

Деструктор стерні "Ефект Біо"


Ґрунтове добриво, призначене для розкладання рослинних залишків у ґрунті, пригнічення патогенної мікрофлори, її нормалізації, захисту від різноманітних захворювань агрокультур.

Детальніше...
Біологічний фунгіцид

Біологічний фунгіцид "Фунгістоп"


Біологічний фунгіцид нового покоління! Застосовується на зернових, зернобобових, технічних, овочевих, плодових та декоративних культурах для боротьби з грибковими захворюваннями: кореневі гнилі, чорна гниль, біла гниль, аскохітоз, фузаріоз, вертицильозне в’янення, чорна ніжка, чорна п’ятнистість, коренеїд, септоріоз.

Детальніше...
baktofit

Біофунгіцид "Бактофіт"


Біофунгіцид, призначений для захисту зернових, овочевих і плодово-ягідних культур від грибних і бактеріальних захворювань.

Детальніше...
lepidocid

Інсектицид "Лепідоцид"


Біологічний інсектицидний препарат кишкової дії. Препарат "Лепідоцид" застосовується при заселенні шкідників.

Детальніше...
oksygumat

Регулятор росту "Оксигумат"


Призначений для обробки насіннєвого матеріалу сільськогосподарських культур і рослин по вегетації з метою стимулювання та регуляції їх росту і розвитку.

Детальніше...
nitromais

Асоціативний азотфіксатор "НітроМаїс"


Асоціативний азотфіксатор з ростостимулюючою дією для обробки насіння кукурудзи, сорго, соняшнику, озимого та ярого рапсу, пивоварного ячменю.

Детальніше...

[slideshare id=61061509&doc=bionap-160418201254]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *