parallax background

Біопротруйник “БіоЗлак”

Асоціативний азотфіксатор “НітроМаїс”
20.06.2017
Чим вражатиме AGROEXPO-2017?
Чим вражатиме AGROEXPO-2017?
20.06.2017

Біопротравителі, призначений для придушення збудників грибних і бактеріальних захворювань на насінні зернових колосових культур. Застосовується проти збудників кореневих гнилей, бактеріозів і при стресі від хімічних протруйників.

Механізм дії:

Спеціально підібрані штами бактерії P. аureofaciens надають багатосторонню позитивну дію на рослини.

Синтез антибіотиків.

Бактерії P. aureofaciens здатні продукувати флороглюцин – природні антибіотики, які відіграють важливу роль в придушенні зростання збудників хвороб зернових колосових культур.

Синтез регуляторів росту рослин.

P. aureofaciens синтезує индолил-3-оцтової кислоти (ІОК), яка стимулює розвиток кореневої системи рослин. Крім ІУК, бактерії виду P. aureofaciens продукують і інші регулятори росту рослин, в тому числі гібереліни.

Індукція резистентності до фітопатогенів.

Обробка насіння (коренів) певними штамами P. aureofaciens підвищує стійкість рослин до фітопатогенних грибів. При цьому відзначаються посилення лігніфікації кореневої тканини (кораобразованіе) і підвищення вмісту фитоалексинов в стеблах рослин.

Фітоалексинів – особливі антибіотики, утворені тільки вищими рослинами. Кожен вид рослин синтезує певний набір фитоалексинов.

Підвищення змісту фитоалексинов в стеблах культурних рослин відбувається у відповідь на роздратування бактеріями P. aureofaciens. Іншими словами, препарат “Биозлак” підвищує природний імунітет культурних рослин до патогенної мікрофлори.

Властивості і переваги:

  • пригнічує грибні та бактеріальні інфекції на насінні і захищає проростки і сходи культур від таких збудників як Fusarium (фузаріозне в’янення), Bipolaris (Helminthosporium) (гельмінтоспоріозні “звичайна” коренева гниль), Pseudocercosporella (церкоспореллезная прикоренева гниль), Septoria (септоріоз), сумчастий гриб Ophiobolus (офіобольозна коренева гниль);
  • посилює ріст і розвиток коренів, підвищує імунний статус культури, і стійкість до несприятливих природних факторів (у озимих культур поліпшується зимостійкість);
    знімає стрес від хімічних протруйників;
  • активізує і оздоровлює корисну мікрофлору, пригнічує патогени, не викликаючи їх звикання;
  • запобігає втраті сортових якостей культури;
  • збільшує урожай зерна на 3,0-3,5 ц / га і покращує його якість.

Спосіб застосування:

Обробку насіння проводять стандартним напівсухим методом. Витрата препарату становить 1-1,5 л / т насіння. Витрата робочого розчину 10 л / т. Інокуляцію (протруювання) проводять в день посіву. У разі необхідності обробки насіння хімічними препаратами, бажано обробку проводити за кілька днів до посіву.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *