Книги в подарунок: ТД «Соєвий вік» відзначить своїх клієнтів цінними призами

Українська пшениця та кукурудза – у трійці світових лідерів!
Українська пшениця та кукурудза – у трійці світових лідерів!
02.02.2017
Українська соя 2016: бум врожайності
Як вирощують сою “Аннушка” на Черкащині (Відео)
08.02.2017

Книги в подарунок: ТД «Соєвий вік» відзначить своїх клієнтів цінними призами

Торговий дім «Соєвий вік» остаточно підбив підсумки оголошеної в грудні акції «Придбай продукцію ТД «Соєвий вік» – отримай подарунок» і визначив переможців, яких нагородить цінними призами – книгами. Компанія закупила комплект довідкової літератури аграрної тематики, і вже найближчим часом ці подарунки знайдуть своїх власників.

Стали відомі переможці акції «Придбай продукцію ТД «Соєвий вік» – отримай подарунок»,  які незабаром отримають від компанії призи: книжку «Кукрудза: вирощування, збирання зберігання та використання», написану всесвітньо відомим професором у галузі сільського господарства Дітером Шпааром, а також видання Гурікбала Сінгха «Соя: біологія, виробництво, використання», яке об’єднало в собі цікаві дослідження цієї культури науковцями багатьох країн світу. Нагадаємо, за умовами акції, кожного сільгоспвиробника, який протягом грудня придбав продукцію ТД «Соєвий вік», компанія відзначить подарунковими книгами.

Ці книжки стануть у нагоді кожному сільгоспвиробнику, адже в них надаються не лише корисні поради щодо того, як можна збільшити власний врожай, а й розглядаються питання боротьби зі шкідниками та бур’янами, використання добрив і навіть поняття глобального маркетингу й торгівлі в сфері сільськогосподарських відносин. Для агровиробника ці видання стануть своєрідним путівником-довідником, до якого завжди можна звернутися з багатьох питань.

Торговий дім «Соєвий дім» регулярно проводить такі акції, адже нашій компанії приємно робити Вам подарунки. Про наступні подібні заходи ми інформуватимемо Вас на сторінках нашого сайту: www.td-sv.com

Тому не гайте часу! Приєднуйтесь до нас і готуйтеся отримувати подарунки та якісний сервіс від Торгового дому «Соєвий вік»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *