Чим вражатиме AGROEXPO-2017?

Біопротруйник “БіоЗлак”
20.06.2017
АГРІНОС А
22.06.2017

Цьогоріч на учасників та гостей міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO, яка традиційно відбуватиметься наприкінці вересня у Кропивницькому (Кіровограді), чекатиме багато нових сюрпризів. Про ТОП-5 із них організатори вже розповіли на офіційній сторінці заходу.

– Торговий дім «Соєвий вік» традиційно є одним із учасників AGROEXPO, яка цього року триватиме у Кропивницькому з 20 по 23 вересня. З кожним роком виставка стає кращою, її організація удосконалюється, а програма урізноманітнюється, – констатує власник  Торгового дому «Соєвий вік» Олександр Ушаков.

Підтвердженням цих слів стало нещодавнє повідомлення організаторів AGROEXPO-2017 про те, що в цьому році виставка розширила експозиційну площу, яка відтепер складає 100 000 кв.м.

Новинками AGROEXPO цього року стануть експозиція будівельних технологій та матеріалів «БудЕкспо», а також конкурсний показ племінних тварин.

Крім того, за словами організаторів, на виставці з’явиться ще більше автомобільних брендів, які замуть площу до 5 000 кв.м. Експозиція від українських автосалонів «переїде» в критий павільйон і презентуватиме такі бренди, як Lexus, Mercedes, Volkswagen, Hyundai, Peugeot, Opel, Toyota та багато інших.

Масштабною буде і розважальна програма AGROEXPO-2017. Вперше на виставці відбудеться стронгмен-шоу, на якому команда українських стронгменів під керівництвом «Найсильнішої людини світу 2004» славетного Василя Вірастюка проведе майстер-клас із силових вправ.

– Минулого року площа AGROEXPO склала майже 90 000 кв.м, а відвідало виставку понад 20 000 осіб. У 2017-му цей захід буде ще масштабнішим. Звісно, завжди приємно брати участь у аграрному святі такого рівня, спілкуватися з колегами, презентувати власну продукцію, консультувати аграріїв щодо технологій вирощування і збирання врожаю, використання біопрепаратів і засобів захисту рослин. Біля стенду ТД «Соєвий вік» на AGROEXPO завжди збирається багато сільгоспвиробників, з якими ми спілкуємося, співпрацюємо, і яким допомагаємо. Переконаний, цей рік не стане винятком, – поділився своїми очікуваннями від цьогорічної виставки власник Торгового дому «Соєвий вік» Олександр Ушаков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *