ТОВ "Торговий дім "Соєвий вік"

[]
1 Step 1
Ім'я
Телефон
Компанія
Текст повідомленняmore details
0 /
Previous
Next

Нашою компанією відкрито Центр агротехнологічних консультацій. Тут працюють компетентні фахівці з питань агрономії. Їх знання перевірялися не лише теорією, а й практикою на наших посівах. Тож при потребі ви можете телефонувати до нас і отримати повноцінну консультацію з вирощування насіння сої: найбільш придатні технології, використання біологічних препаратів для захисту посівів, особливості органічного землеробства, а також впровадження точного землеробства як спосіб зниження собівартості врожаю, не погіршуючи при цьому його якість.

Крім цього, ви також можете зробити замовлення на насіння сої селекції «Соєвий вік», або біопрепарати по телефону. Центр агротехнологічних консультацій працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00 години.

Для формування вашого замовлення нам необхідна контактна інформація та установчі документи. Ми не будемо використовувати отримані від вас дані в інших цілях, або ж передавати їх третім особам. Ми дотримуємося конфіденційності в роботі з клієнтами.

Від фізичної особи: П.І.Б., номер телефону, електронна адреса, ксерокопія паспорта, ІПН, поштова адреса. Від фізичної особи підприємця: П.І.Б., номер телефону, електронна адреса, свідоцтво або/і витяг про реєстрацію у податковій, поштова адреса. Від ФГ, СФГ: П.І.Б., номер телефону, електронна адреса, свідоцтво або/і витяг з реєстру платників податку, ІПН, ЄДРПОУ, банківські реквізити, П.І.Б. та посада керівника, поштова адреса, юридична адреса.

У нас є кілька варіантів, які ми пропонуємо своїм клієнтам для відвантаження продукції. Самостійний вивіз насіння – ви самостійно приїжджаєте на склад нашої компанії зі своїм або найманим авто. Своїми ресурсами ми завантажуємо насіння та видаємо необхідний пакет документів.

Поштовою службою – ми відправляємо ваш товар зручною для вас поштовою службою на відділення, з якого вам буде краще забрати посилку, або ж оформляємо адресну доставку. Попутним вантажем – ми знаходимо авто, маршрут якого співпадає з вашим, і формуємо попутний вантаж.