Держпродспоживслужба відтепер контролюватиме якість зерна

Майбутнє будівельної сфери – за агропромисловим комплексом
Майбутнє будівельної сфери – за агропромисловим комплексом
17.01.2017
Запрошуємо на головні аграрні події лютого
Запрошуємо на головні аграрні події лютого!
20.01.2017

Кабмін «нагородив» Держпродспожив відразу двома величезними шматками роботи. Тепер установа контролюватиме якість зерна та реєструватиме сільгосптехніку. Не зважаючи на це, в Держпродспоживслужбі вже встигли заявити, що нових викликів не бояться і продовжуватимуть якісно виконувати свої обовязки.

З початку 2017 року Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів слідкуватиме за якістю зерна та його біологічною і генетичною безпекою, контролюватиме введення продукції ГМО на ринок, а також виконання міжнародних зобов’язань у частині дотримання вимог країн, що не приймають продукцію з ГМО. Втім, як запевнили в самому відомстві, там готові до виконання нових функцій і мають для цього всю необхідну матеріальну базу.

Цю новину встигли оцінити й в аналітичному відділі Торгового дому «Соєвий вік», зазначивши, що сучасні тенденції обігу ГМО-продукції так чи інакше вимагають контролю. Проте наразі не можна бути абсолютно впевненими в тому, що в Держпродспоживі готові до кваліфікованого виконання поставлених завдань. А для цього потрібно розробити певну програму, мати стратегію і, врешті-решт, чіткі й ефективні механізми контролювання якості сільськогосподарської продукції.

Крім того, Держпродспоживслужба здійснюватиме контроль за рівнем радіоактивного забруднення сільськогосподарської продукції й продуктів споживання.

– Враховуючи те, що ТД «Соєвий вік» реалізує не ГМО насіння, а також спеціалізується на органічному землеробстві, створенні високопродуктивних сортів сої, контроль рівня забрудненості сільгоспкультур є важливою складовою діяльності як для самого підприємства і його партнерів, так і для всього агропромислового комплексу в цілому, – наголосили експерти компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *