Через пестициди у світі масово гинуть бджоли

Насіння сої селекції "Соєвий вік" за ціною товарної!
Соя подорожчала на 400 гривень за тонну
24.01.2017
Аграрне рейдерство: підгрунття і наслідки
Аграрне рейдерство: підгрунття і наслідки
24.01.2017

За інформацією британського видання «The Guardian», у результаті тривалих досліджень учені з’ясували, що використання пестицидів у сільському господарстві не лише шкодить довкіллю, а й спричинює загибель бджіл у всьому світі. Тому влада Євросоюзу найближчим часом розширить заборону на використання цих хімікатів в агропромисловому господарстві.

Учені-біологи з британського Університету Сассекса провели ряд експериментів, які підтвердили їхні побоювання про те, що пестициди завдають комахам значно більшої шкоди, ніж показали результати дослідів у 2013 році. Вже тоді європейські чиновники суттєво обмежили використання хімсполук.

Однак проблема залишилася не вирішеною. Нещодавно науковці знову почали бити на сполох, запевняючи, що ці речовини шкодять не лише комахам, а й навіть птахам! Підсумки їхніх експериментів стануть потужним аргументом встановлення мораторію на використання пестицидів.

Оцінюючи заяву британських учених, спеціалісти з вирощування органічної продукції ТД «Соєвий вік» підтвердили, що така проблема в світі дійсно існує. І якщо найближчим часом її не розв’язати, наслідки можуть набути катастрофічних масштабів як для сфери сільського господарства, так і для світової екологічної безпеки в цілому.

Саме тому, зазначимо, Торговий дім «Соєвий вік» принципово зосереджує свою роботу навколо продукції, яка не містить ГМО, а також розвиває окремий напрямок із реалізації та впровадження біопрепаратів у технології вирощування врожаю. Загалом, слід відмітити, показники використання біологічних препаратів в Україні щорічно збільшуються, що засвідчує той факт, що сільгоспвиробники довіряють біопрепаратам і активно застосовують їх у власному господарстві.  

Нагадаємо, в минулому році в Організації Об’єднаних Націй повідомили, що через використання пестицидів у сільському господарстві близько 40% бджіл у світі знаходяться під загрозою зникнення. За оцінками деяких експертів, у тому числі й фахівців Торгового дому «Соєвий вік», у випадку вимирання комах, які обпилюють 90% усіх сільськогосподарських культур, краху зазнає вся агропромислова галузь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *