«День Агронома – 2017»: відео з місця події

Трьохметрові «Супер-бур’яни» атакують!
Трьохметрові «Супер-бур’яни» атакують!
20.02.2017
ГМО в Україні: бути чи не бути?
ГМ-соя: продукт, який не має майбутнього
21.02.2017

У Києві завершилася конференція «День Агронома – 2017». Протягом двох днів у конференц-залі готелю «Ramada Encore Kiev» представники провідних агропідприємств країни, у тому числі й директор ТД «Соєвий вік» Олександр Ушаков, ділилися з учасниками семінару власним досвідом роботи в сільськогосподарській сфері.

Аграріїв цікавили можливі шляхи збільшення врожайності та захисту рослин від різноманітних хвороб, засухи, шкідників. Тому спільна доповідь керівника ТД «Соєвий вік» Олександра Ушакова і власника компанії-партнера «Woodstock» Габора Мароші неабияк зацікавила учасників «Дня агронома».

Олександр Ушаков розповів учасникам заходу про шляхи зменшення ризиків, пов’язаних з погодними умовами на прикладі сортів сої селекції «Соєвий вік» та гібридів кукурудзи селекції «Woodstock». Габор Мароші детальніше зупинився на характеристиках і показниках врожайності гібридів кукурудзи. Ці доповіді справили приємне враження на аудиторію, а тому фермери ще довго не відпускали доповідачів, розпитуючи їх про різноманітні технологічні аспекти вирощування врожаю.

Пропонуємо Вашій увазі відеоролик з доповідями Олександра Ушакова і Габора Мароші, який спеціально для Вас підготувала знімальна група Торгового дому «Соєвий вік».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *