ТД «Соєвий вік» взяв участь у Семінарі-Дні поля на Київщині

Вірус «Petya» добрався до АПК
Вірус «Petya» добрався до АПК
03.07.2017
На Кіровоградщині аграрії розпочали жнива
На Кіровоградщині аграрії розпочали жнива
05.07.2017

Команда Торгового дому «Соєвий вік» долучилася до обговорення шляхів стабілізації агровиробництва в сучасних умовах, відвідавши Семінар-День поля в селі Малополовецьке Київської області, який провели партнери нашої компанії зі СТОВ «Перемога».

У рамках ділової програми учасники семінару побували на демонстраційних ділянках СТОВ «Перемога», де оглянули насіннєві посіви пивоварного ячменю, ярої пшениці, гороху, сої, гречки, а також товарні посіви соняшника, озимого ріпаку й близько 20 посівів гібридів кукурудзи.

Відвідавши демонстраційний полігон і переглянувши запропоновані демо-посіви, ми перейшли до обговорення ключових на сьогодні тем, що стосувалися технологій вирощування, проведення правильної сівозміни та інших питань, пов’язаних із виробництвом зернобобових культур, – ділиться своїми враженнями від заходу власник Торгового дому «Соєвий вік» Олександр Ушаков.

Крім того, власник ТД «Соєвий вік» зазначає, що цей День поля зібрав провідних науковців, кандидатів і докторів сільськогосподарських наук, з якими обговорення запропонованих питань набуло важливого інформаційного та пізнавального змісту.

По завершенні ділової програми на учасників та гостей семінару чекав вітальний концерт місцевого народного ансамблю «Горлиця», а також розіграш призів – насіння гречки від організатора СТОВ «Перемога».

– Нашим аграріям є чим похвалитися і що показати. Семінар-День поля у Малополовецькому це наочно продемонстрував. Ми переглянули багато демо-ділянок, прослухали цікаві презентації і виступи, поспілкувалися й обмінялися досвідом з представниками багатьох відомих в Україні та світі компаній, – підсумував організацію семінару Олександр Ушаков.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *