Слідкувати за урожаєм тепер можна в онлайн-режимі

Запрошуємо на головні аграрні події лютого
Запрошуємо на головні аграрні події лютого!
20.01.2017
Насіння сої селекції "Соєвий вік" за ціною товарної!
Соя подорожчала на 400 гривень за тонну
24.01.2017

Завдяки новоствореному датчику Double 4K, вихід у світ якого вже встигли проанонсувати у компанії «Sentera», тепер можна збирати дані про урожай в режимі онлайн.

Найближчим часом у продажу з’явиться удосконалений пристрій Double 4K, за допомогою якого дрони визначатимуть індекс нормалізованої різниці (NDVI) в режимі онлайн. Це нововведення суттєво допоможе сільгоспвиробникам отримувати інформацію з власних полів у режимі реального часу. Крім того, новий пристрій дозволить значно швидше створювати електронні карти полів, здійснювати моніторинг стану посівів, прогнозувати урожайність сільськогосподарських культур, оцінювати об’єм роботи і контролювати процес їх виконання, а також проводити інвентаризацію сільськогосподарських угідь.

У відділі з інноваційних технологій Торгового дому «Соєвий вік» новий прилад вже встигли назвати «очима фермера», який суттєво допоможе аграріям у процесі виробництва у власному сільському господарстві.

Як заявив генеральний директор компанії «Sentera» Ерік Тайпал, використовуючи раніше на власному виробництві дрони, аграрії не мали можливості миттєво отримувати загальну інформацію зі своїх полів. Доводилося чекати, доки безпілотник збере дані з інших, окремих частин поля і обробить отриману інформацію. Лише після того можна було побачити загальну картину в цілому. Натомість модернізований Double 4K вирішує цю проблему, одночасно збираючи інформацію й відразу передаючи її власнику агропідприємства.

Датчик Double 4K доволі компактний за розмірами. Цей пристрій менший за смартфон, однак за своїми характеристиками є надпотужним комп’ютером. Пристрій споряджений вбудованою картою пам’яті на 128 гігабайт, відеокамерою, яка фіксує зображення зі швидкістю 30 кадрів на секунду, а також іншим високоточним обладнанням.

– Пристрій дійсно є багатофункціональним, що робить його напрочуд ефективним у роботі та зручним у використанні. За допомогою такого обладнання компанія може суттєво збільшити показники урожаю, адже отримана картинка даватиме можливість коригувати певні процеси в тій чи іншій області сільського господарства. До того ж, як вказали розробники, датчик за своєю вартістю значно дешевший за вже відомі аналоги, – охарактеризували новий прилад фахівці компанії ТД «Соєвий вік».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *