Вітаємо з Великоднем!

Збір врожаю сої
Збір врожаю сої
21.04.2016
Вихід на глобальні ринки зернових і олійних – оптимізація витрат логістики
Вихід на глобальні ринки зернових і олійних
05.05.2016

Наша компанія вітає аграріїв з Воскресінням Христовим! Ми знаємо, що зараз для аграріїв активна пора, адже наразі проходить посівна.  Та цього дня всі справи та клопоти залишаються на полі, натомість Ви збираєтесь родиною за святковим столом, щоб вшанувати найбільше християнське свято.

Добробуту, миру та злагоди вашій родині. Нехай  душа та серце завжди випромінюють добро та світло, як цього дня свічки та лампадки у кожній оселі випромінюють вогонь. А дні будуть завжди яскравими та привітними, як розфарбовані писанки на вашому святковому столі. Бажаємо, щоб у вас кожного дня були дари на столі,  які приносить нам родюча земля за допомоги вашої праці. Нехай віра в чудеса ніколи не гасне і залишається такою ж сильною як цього дня!

Наша компанія зичить вам високих врожаїв. Нехай земля благословенна буде і родюча. А ми, в свою чергу, будемо опорою для вас у цій тяжкій і такій важливій праці, яка привносить в нашу країну все найкраще.

Випромінюйте добро, усміхайтеся світу кожного дня і він усміхнеться вам. І головне! Мисліть позитивно. Бажаємо Вам бачити кожного дня в людях лише найкраще, як бачив це у нас Ісус Христос!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *