European Business Awards: ТД «Соєвий вік» ‒ серед кращих у Європі!

Руслан Моніч: настало соєве тисячоліття
Експертно: настало соєве тисячоліття
21.12.2017
Вітаємо з Новим 2018 Роком!
Вітаємо з Новим 2018 Роком!
30.12.2017

За підсумками престижного європейського бізнес-конкурсу European Business Awards Торговий дім «Соєвий вік» увійшов до списку 23 українських компаній ‒ найефективніших представників бізнесу в Європі у 2017 році!

День-поля-2017-606

European Business Awards ‒ глобальний європейський проект із оцінки ведення бізнесу. Головні критерії конкурсу: успіх, інновації, етика і глобальне мислення. EBA проводиться щорічно за підтримки комісара ЄС із питань торгівлі. Своїми нагородами European Business Awards відзначає ті підприємства, які досягли у певній галузі значних успіхів і ефективності.

- Нещодавно ми отримали листа зі штаб-квартири EBA, у якому нам повідомили про те, що ми потрапили до списку найефективніших українських компаній у Європі. Нас запросили на церемонію нагородження, яка відбудеться у середині 2018 року, ‒ розповів власник Торгового дому «Соєвий вік» Олександр Ушаков.

Зазначимо, окрім Торгового дому «Соєвий вік» до складу 23 кращих у Європі українських компаній увійшли ще п’ять представників агропромислового комплексу України: Група компаній «Agrofusion», «Група АГРОТРЕЙД», Агропромхолдинг «Астарта-Київ», ТМ «Своя Індичка», SC Best Alternativa (детальніше дивіться тут).

‒ 2017-й рік приніс нашій команді багато позитивних моментів, ‒ відзначає Олександр Ушаков. ‒ Ми реалізували усі свої проекти, провели кілька агрозаходів всеукраїнського масштабу. А наш День поля-2017, який відбувся 18 серпня у Кропивницькому, став одним із найбільших в Україні! Окремо варто відзначити те, що нам вдалося налагодити співпрацю із Європейським Банком Реконструкції та Розвитку.

Александр Ушаков - Торговый дом Соевый век

Торговий дім «Соєвий вік» звернувся із своїм проектом до ЄБРР і став учасником однієї із запропонованих грантових програм. При цьому з першого разу компанії не вдалося отримати грант, оскільки у роботі компанії європейські колеги виявили декілька недоліків. Ознайомившись із усіма рекомендаціями, які надав ЄБРР, наші спеціалісти внесли необхідні корективи у проект, допрацювали усі «слабкі місця» і вдруге подали заявку на розгляд. Наступна спроба ТД «Соєвий вік» виявилася вдалою. Компанії вдалося витримати основні вимоги банку і отримати грант  для подальшого консультаційного супроводу щодо стратегій розвитку на найближчі декілька років.

Тому, звісно, надзвичайно приємно констатувати, що успішну роботу нашої команди визнали як на всеукраїнському, так і на європейському рівні. Це досягнення – наша спільна заслуга! Своїми успіхами завдячуємо нашим клієнтам, партнерам і друзям! – резюмував власник Торгового дому «Соєвий вік».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *