Запрошуємо на головні аграрні події лютого!

Держпродспоживслужба відтепер контролюватиме якість зерна
Держпродспоживслужба відтепер контролюватиме якість зерна
20.01.2017
Слідкувати за урожаєм тепер можна в онлайн-режимі
Слідкувати за урожаєм тепер можна в онлайн-режимі
24.01.2017

Запрошуємо на головні аграрні події лютого!

У лютому на вітчизняних аграріїв традиційно чекатиме цікаве й насичене різноманіття заходів, форумів і зустрічей, які відбудуться в рамках Сьомої міжнародної виставки інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології 2017». Очікувана подія триватиме протягом двох днів, з 15 по 17 лютого, у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» й збере навколо себе представників більш ніж 300 провідних українських та міжнародних сільгоспвиробників. Серед них активну участь у цих заходах візьме й команда Торгового дому «Соєвий вік», яка вже підтвердила свою участь у майбутніх форумах агровиробників.

Наш світ не стоїть на місці. Щодня в ньому все змінюється і вдосконалюється. І сектор агропромисловості не є винятком. Розуміючи це, ТД «Соєвий вік» завжди тримає руку на пульсі життя, беручи активну участь у різноманітних тренінгах, конференціях і зустрічах, присвячених темам аграрного виробництва. Все ж таки, обмінюючись досвідом на подібних заходах, а також досліджуючи щось нове, компанії збагачуються знаннями, які згодом застосовують на практиці, впроваджуючи їх у власне виробництво. Крім того, подібні акції – це можливість завести нових партнерів, укласти вигідні угоди, прорекламувати власну продукцію, а також в цілому заявити про себе у вітчизняному агропромисловому комплексі.

«День агронома – 2017». Столичний готель «Ramada Encore Kiev». 14-15 лютого. Деталі на сайті: agrotimes.net

Конференція «День агронома – 2017», спонсором якої виступив ТД «Соєвий вік», розпочнеться в столиці у переддень відкриття виставки «Зернові технології 2017», 14 лютого. На цій зустрічі, з доповіддю виступить директор нашої компанії Олександр Ушаков, який на прикладі сортів сої селекції «Соєвий вік» розповість про те, як за допомогою сучасної селекції зменшити ризики, пов’язані з погодними умовами. Крім того, в цьому заході в якості спікера також візьме участь партнер ТД «Соєвий вік», власник селекційної компанії «Woodstock», яка виробляє насіння кукурудзи угорської селекції, Габор Мароші.

«Зернові технології 2017». Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза». 15-17 лютого. Деталі на сайті: www.grainexpo.com.ua

Цьогоріч на виставці «Зернові технології 2017» Торговий дім «Соєвий вік» представлятиме сорти сої селекції «Соєвий вік», а також кукурудзу селекції «Woodstock» А загалом компанії-учасники презентуватимуть обладнання для зберігання та переробки зернових та олійних культур, виробництва комбікормів, обладнання для елеваторів та хлібоприймальних пунктів, мукомельної, круп’яної промисловості, насіння, засоби захисту рослин, а також різноманітне обладнання й техніку для виробництва зернової продукції.

Конференція компанії «Біона» «Грунтова мікрофлора та якісне насіння – фундамент високого урожаю!»

У перший день виставки, 15 лютого, представники Торгового дому «Соєвий вік» візьмуть участь відразу в декількох семінарах. Зокрема на конференції «Грунтова мікрофлора та якісне насіння – фундамент високого урожаю!», яку проводитимуть партнери «Соєвого віку» – компанія «Біона», з доповіддю виступить директор ТД «Соєвий вік» Олександр Ушаков, а також власник компанії «Woodstock» (насіння кукурудзи угорської селекції) Габор Мароші.

Міжнародна конференція «Соя і продукти її переробки: ефективне виготовлення, раціональне використання»

Того ж дня керівник компанії буде одним із доповідачів на конференції «Соя і продукти її переробки: ефективне виготовлення, раціональне використання». Відзначимо, що спонсором проведення цієї зустрічі також виступив Торговий дім «Соєвий вік». Окрім обговорення питань зібрання, представники нашої компанії стануть учасниками ще й міні-виставки, де презентуватимуть власну продукцію.

Не дивлячись на те, що протягом двох днів у Києві приблизно в один час відбудеться відразу декілька заходів, представники ТД «Соєвий вік» не оминуть жодного з них, адже переконані, що шлях до успіху будь-якої компанії лежить через систематичне навчання, самовдосконалення і кропітку роботу кожного її працівника.

Окрім вищеназваних подій усі охочі мають змогу відвідати 3 лютого полтавський «Форум аграрних інновацій», а також конференцію «Мільйон з гектара», яка відбудеться 20-21 лютого в Дніпрі, де також візьмуть участь представники Торгового дому «Соєвий вік».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *