«Нові горизонти» від UKRAVIT для ТД «Соєвий вік»
UKRAVIT – “Нові горизонти 2017”
26.06.2017
Грейд-про
26.06.2017

Селективний системний досходовий гербіцид тривалого захисної дії для боротьби з однорічними злаковими та дводольними бур’янами в посівах соняшнику, цибулі та моркви.

Призначення:

селективний системний досходовий гербіцид тривалої захисної дії для боротьби з однорічними злаковими та дводольними бур’янами в посівах цибулі та соняшнику.

Характеристика діючої речовини:

пендиметалін належить до 2,6-динітроанілінів. За характером дії є інгібітором кореневої системи.

Спектр дії:

однорічні злакові і дводольні бур’яни. Серед злакових чутливі до препарату: лисохвіст мишачехвостиковий, метлюг звичайний, тонконіг однорічний, просо (види), пальчатка криваво-червона, мишій (види) та інші. З-поміж дводольних чутливі до гербіциду: вероніка (види), гірчак (види), сухоребрик лікарський, гірчиця польова, рутка лікарська, зірочник середній, канатник Теофраста, кропива жалка, лутига (види), жовтець (види), мак дикий, лобода (види), підмаренник чіпкий, незабудка польова, паслін чорний, грицики звичайні, жабрій (види), портулак городній, редька дика, роман (види), ромашка (види), фіалка польова, щириця (види), кропива глуха (види).

Механізм дії:

гербіцид поглинається первинними коренями і проростками бур’янів. Він сповільнює в меристемах чутливих до нього рослин поділ і ріст клітин. Під дією препарату бур’яни гинуть незабаром після проростання насіння чи після появи сходів. Гайтан може впливати і на сходи чутливих до нього бур’янів, але тільки в тому випадку, коли під час обробки злакові бур’яни знаходяться у фазі 1 – 1,5 листка, а дводольні – до 2 справжніх листків.

Швидкість та симптоми впливу:

препарат знищує бур’яни в момент проростання за досходового застосування. Швидкість дії на вже пророслі бур’яни залежить від температури навколишнього середовища і вологості ґрунту.

Період захисної дії:

рівень і тривалість гербіцидної дії залежить від складу бур’янів, ступеню забур’яненості та  рунтово-кліматичних умов. За сприятливих умов захисна дія може тривати до 9 тижнів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *