Фабіан
29.06.2017
Запрошуємо на GRAIN UKRAINE 2017
Запрошуємо на GRAIN UKRAINE 2017
30.06.2017

Професійний зломлювач бурянів

Системний післясходовий гербіцид для боротьби з деякими однорічними і багаторічними дводольними бурянами, в тому числі проблемними видами, у посівах цукрових буряків та ріпаку

Переваги препарату:

  • контроль злісних коренепаросткових бур’янів;
  • знищення надземної частини і кореневої системи осотів;
  • прекрасна сумісність у бакових сумішах з іншими гербіцидами;
  • максимально зручна у застосуванні препаративна форма.

Призначення:

системний післясходовий гербіцид для боротьби з деякими однорічними і багаторічними дводольними бур’янами, в тому числі проблемними видами (види осоту, ромашки, гірчаку) в посівах цукрових буряків та ріпаку.

Характеристика діючої речовини:

клопіралід належить до класу хлорпохідних піридинів і є синтетичною формою ростових гормонів.

Спектр дії:

Хакєр® ефективно знищує осот жовтий (польовий), осот рожевий і його підвиди, молокан татарський, осот городній, гірчак рожевий, ромашку (види), гірчак (види), гречку татарську, гірчак березкоподібний, амброзію полинолисту, підбіл, волошку синю, кульбабу лікарську, жовтозілля звичайне та інші бур’яни родини Айстрових, Бобових, Гречкових та Пасльонових.

Механізм дії:

володіє системною дією, поглинається листками, переноситься в точки росту, коріння і кореневища, легко переміщується в рослині, порушуючи процес поділу клітин, і зупиняє ріст бур’янів.

Швидкість та симптоми впливу:

пригнічення росту бур’янів відбувається протягом декількох годин після проведення обробки, візуальні симптоми прояву дії відмічають приблизно через 12 – 18 годин. Протягом 1 – 3 тижнів листки чутливих рослин стають хлоротичними, потовщуються і скручуються, стебла також потовщуються і розтріскуються, точка росту відмирає. Повна загибель бур’янів настає через 2 – 3 тижні після обприскування і залежить від їхнього видового складу, фази розвитку в момент обробки, ступеня забур’яненості поля і погодних умов. Важливо, що під дією гербіциду гине не тільки надземна частина бур’янів, але й коренева система, в тому числі кореневі бруньки відновлення.

Період захисної дії:

захищає культуру до кінця вегетаційного сезону. У посівах буряків можливе почасткове застосування для знищення наступної «хвилі» бур’янів.

Фактори, що впливають на ефективність препарату:

оптимальний для проведення обробки температурний режим перебуває в межах від 10 до 25°С. Не рекомендується проводити обробку за загрози приморозків чи відразу ж після них.

Сумісність:

на посівах буряків Хакєр® можна застосовувати в бакових сумішах з гербіцидами, що контролюють дводольні бур’яни, на основі десмедифаму, фенмедифаму й етофумезату (Біцепс® Гарант), метамітрону (Пілот®), з грамініцидами (Міура®) та іншими. На посівах ріпаку можливі бакові суміші з грамініцидами (Міура®).

Витрата робочої рідини:

200 – 300 л/га

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *