ТД «Соєвий вік» на сторінках газети «Кіровоградська правда»

AGROSHOW UKRAINE 2017 - Перший експо-фест в Україні!
ТД «Соєвий вік» – учасник AGROSHOW UKRAINE 2017!
26.04.2017
Добрива під кукурудзу
Втричі більше: вітчизняним аграріям радять збільшити використання добрив
26.04.2017

У свіжому номері обласної громадсько-політичної газети «Кіровоградська правда» експерт компанії Торговий дім «Соєвий вік» Євген Пастощук розмірковує над тим, як вплинули на стан посівів квітневі заморозки, і які збитки внаслідок негоди понесли вітчизняні аграрії.

 На минулому тижні в Україні лютував потужний балканський циклон. Протягом декількох днів його дію відчули на собі фактично всі регіони країни, які потерпали від заморозків, сильного вітру і снігу. Відразу після того, як негода вщухла, журналісти багатьох видань стали розмірковувати над тим, як квітневі заморозки вплинуть на польові й садові врожаї.

Так, журналісти обласної громадсько-політичної газети «Кіровоградська правда» в матеріалі «Чи буде Кіровоградщина з урожаєм після квітневого снігопаду?» спілкуються щодо наслідків похолодання з керівником з розвитку східного регіону Торгового дому «Соєвий вік» Євгеном Пастощуком. Зокрема, спеціаліст нашої компанії відзначає, що «нині на Кіровоградщині найбільше занепокоєння викликають посіви соняшнику. Заморозки завдали шкоди тим, хто ризикнув посіяти олійну культуру раніше агрономічно обгрунтованих термінів».

Детальніше читайте на сторінках газети або в електронному варіанті видання: https://pravda-kr.com.ua/golovna/9156-chi-bude-kirovogradshchina-z-urozhaem-pislya-kvitnevogo-snigopadu.html

Comments are closed.