Деметра
26.06.2017
Дублон
27.06.2017

Картопля – є, бур’янів- нема!

До- та післясходовий системний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними і злаковими бур’янами в унікальній, рідкій, препаративній формі концентрату наноемульсії

Переваги препарату:

  • надзвичайно висока проникна здатність;
  • знищення однорічних дводольних і злакових бур’янів;
  • широкий діапазон застосування: до сходів чи після сходів культури;
  • тривалий захист – аж до змикання картоплі в рядках;
  • можна вносити почастково для подовження захисту;
  • зручність у застосуванні.

Призначення:

системний гербіцид для контролю широкого спектру однорічних дводольних і злакових бур’янів на картоплі та томатах.

Препаративна форма:

мікроемульсія. Розмір часток діючої речовини в цій формуляції – менше 200 нм, тому препарат швидше

і в більшій кількості проникає в бур’яни, що значно підвищує його біологічну ефективність.

Характеристика діючої речовини:

метрибузин належить до класу 1,2,4-триазинонів.

Спектр дії:

чутливі до Лазуриту® Супер такі бур’яни: амброзія полинолиста, волошка синя, вероніка (види), галінсога дрібноквіткова, гірчиця польова, сухоребрик (види), кучерявець Софії, нетреба (види), дурман звичайний, рутка лікарська, жовтушник лакфіольний, чистець болотний, зірочник середній, абутилон Теофраста, капуста польова, кохія вінична, лутига (види), лобода (види), кульбаба лікарська, осот городній, грицики польові, жабрій (види), портулак городній, плоскуха звичайна, ромашка непахуча, редька дика, смикавець (види), чистець однорічний, щириця (види), талабан польовий та ін. Середньочутливі до гербіциду злакові бур’яни: мишій звичайний, стоколос, лисохвіст польовий, тонконіг однорічний, вівсюг, пажитниця жорстка, пажитниця п’янка, пажитниця багатоквіткова, пальчатка кров’яна. Крім того, Лазурит® Супер пригнічує такі багаторічні бур’яни, як кульбаба лікарська і осот городній (сходи з насіння).

Механізм дії:

проникає в бур’яни, в основному, через коріння і проростки, частково – через листки. Переміщується в акропетальному напрямку, володіє системною дією, інгібує процес фотосинтезу, впливаючи на фотосинтетичний транспорт електронів.

Швидкість дії:

за використання гербіциду до сходів культури він знищує бур’яни в момент їхнього проростання, за післясходового застосування – протягом 10 – 20 днів після обробки. Препарат запобігає появі другої «хвилі» бур’янів, пригнічуючи їхні проростки в  ґрунті.

Період захисної дії:

Лазурит® Супер захищає культури від сегетальних рослин протягом 1 – 2 місяців і більше (картоплю – практично до змикання рослин у рядках), залежно від погодних умов, типу  ґрунту і ступеня окультуреності поля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *