Вітаємо з Новим 2018 Роком!

European Business Awards: ТД «Соєвий вік» ‒ серед кращих у Європі!
29.12.2017
Запрошуємо на "Зернові технології" 2018
Запрошуємо на “Зернові технології” 2018
17.01.2018

Шановні друзі! Від імені Торгового дому «Соєвий вік» щиро вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, ознаменувався плеядою значущих подій у житті нашої дружньої команди. Особливо пишаємося тим, що змогли забезпечити українських аграріїв якісним посівним матеріалом, біопрепаратами і засобами захисту рослин, здійснили ребрендинг компанії, а також провели декілька агрозаходів всеукраїнського масштабу. Зокрема, наш День поля-2017, який відбувся 18 серпня у Кропивницькому, став найбільшим в Україні!

Успішну роботу нашого колективу визнали як на всеукраїнському, так і на європейському рівні. Так, за результатами поточного року, Торговий дім «Соєвий вік» увійшов до числа кращих компаній-представників європейського бізнесу European Business Awards. Це досягнення – наша спільна з вами заслуга!

Підсумовуючи свою роботу у 2017 році, хотілося б ще раз подякувати вам за багаторічну довіру і співпрацю з нашою компанією. Ваші позитивні відгуки мотивують і щоразу переконують нас у тому, що разом із вами ми рухаємося і розвиваємося у правильному напрямку.

Нехай 2018-й стане роком нових досягнень та професійних перемог! Бажаємо вам міцного здоров’я, мирного неба, і, що найголовніше для кожного аграрія, – хорошої погоди та рекордних врожаїв!  

З Новим 2018 роком!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *