ГМ-соя: продукт, який не має майбутнього

Директор ТД «Соєвий вік» Олександр Ушаков: «На конференції «День Агронома – 2017» ми поділилися з агровиробниками власним двадцятирічним досвідом роботи в галузі»
«День Агронома – 2017»: відео з місця події
20.02.2017
ТД «Соєвий вік» на міжнародному форумі «ВІТ-2017»: як це було
ТД «Соєвий вік» на міжнародному форумі «ВІТ-2017»: як це було
23.02.2017

Одній із найпопулярніших культур в Україні пророкують генномодифіковане майбутнє. Деякі експерти зазначають, що ГМ-соя має декілька ключових переваг, які в подальшому зроблять цей продукт провідним не лише в Україні, а й у всьому світі. З цією думкою категорично не погоджуються аналітики ТД «Соєвий вік».

– Не зважаючи на деякі переваги ГМ-сої, цей продукт не має майбутнього, – запевняють спеціалісти з впровадження біологічних препаратів у процес вирощування врожаю ТД «Соєвий вік». – Звісно, можна говорити про те, що трансгенну сою легко й відносно дешево вирощувати, вона здатна частково вирішити продовольче питання. Проте якою ціною все це досягається? Чомусь ніхто не говорить про ті побічні ефекти, з якими щодня зіштовхується людство, створюючи ГМО. Це і «супербур’яни» на американських фермерських угіддях, і алергічні хвороби у людей, і ще безліч аномальних відхилень, які загрожують нашому життю, і які ретельно замовчуються виробниками ГМО, – наголосили експерти ТД «Соєвий вік».

– ГМ-соя здатна нагодувати швидкозростаюче населення планети, адже частково може замінити м’ясо, – переконаний технолог компанії «Нетрус Агро». – Втім, такий продукт суттєво шкодить організму людини і його не можна рекомендувати для регулярного споживання у повсякденному житті.

 – Тому, що загрожує нашому здоров’ю, не місце в майбутньому, –  наголошують експерти Торгового дому «Соєвий вік». – Наша компанія принципово відстоює позиції розвитку екологічно чистої продукції, реалізуючи насіння сої, що не містить ГМО. Можливо, вирощувати органічну сою трохи складніше, але її якість і цінність не піддаються сумнівам. А потенціал урожайності органічної сої набагато вищий за ГМ-відповідники. Обравши правильну технологію вирощування органічної сої, аграрії щороку отримуватимуть величезні врожаї екологічно чистого продукту. Тому вибір очевидний.

Зазначимо, що в Європейському Союзі виступають категорично проти ГМ-продукції. Сьогодні українська органічна соя користується неабиякою популярністю в Європі. В разі, якщо вітчизняні аграрії перейдуть на вирощування трансгенної сої, то залишаться поза європейським ринком. А це в свою чергу матиме катастрофічні наслідки для економіки нашої країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *