Услід за похолоданням – посуха

Як не натрапити на фальсифікат?
Як не натрапити на фальсифікат?
16.05.2017
AGROSHOW 2017 - День перший. Фоторепортаж
AGROSHOW 2017 – День перший. Фоторепортаж
18.05.2017

Квітневі й травневі заморозки вже нанесли вітчизняним аграріям багато збитків, адже частину полів, де фіксували нічні зниження температури до -3-5ºС, доведеться пересівати. Однак на цьому біди сільгоспвиробників не закінчуються, адже синоптики прогнозують, що невдовзі на території України пануватиме посушлива погода.

За словами головного агрометеоролога Укргідрометцентру Тетяни Адаменко, слід за весняними заморозками на українських фермерів чекатиме посуха. Наразі інформація про настання посушливої погоди відсутня. Проте дефіцит опадів, що на сьогодні спостерігається в Кіровоградській, Полтавській, Черкаській і Київській областях, свідчить про те, що при подальшому підвищенню температури, яке неодмінно прийде найближчим часом, цілком можливий розвиток весняної посухи.

– Зважаючи на всі погодні виклики, які цьогоріч лягли на плечі наших аграріїв, особливо уважно варто підійти до вибору сорту сої для висіву, – розповідає спеціаліст центру агроконсультацій Торгового дому «Соєвий вік» Олександр Горбенко. – Зважаючи на це, для сівби в засушливих районах найбільш вдалими є тільки ультраранні сорти сої селекції «Соєвий вік» Аннушка, Білявка й Анастасія, якими ми забезпечуємо наших клієнтів і партнерів по всій Україні. Крім того, ультраранні сорти нашої селекції є хорошим попередником під озимі культури та на пожнивний посів, – наголосив Олександр Горбенко і додав, що у зв’язку з погодними умовами фахівці ТД «Соєвий вік» в екстреному порядку також завезли в Україну гібриди кукурудзи угорської селекції «Woodstock» з коротким терміном ФАО, які вирізняються високою посухостійкістю та потенціалом врожайності. Зокрема, це ТК-195 та ГС 210 (ФАО 230 та ФАО 210).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *