У Києві сьогодні обговорюють проблеми генетики, селекції та насінництва

В Україні зафіксовано рекордну сівбу соняшника
В Україні зафіксовано рекордну сівбу соняшника
23.05.2017
Протруйники як ефективний засіб боротьби зі шкідниками
Протруйники як ефективний засіб боротьби зі шкідниками
25.05.2017

У приміщенні Національного університету біоресурсів і природокористування України стартувала міжнародна науково-практична конференція, присвячена 105-річчю з дня народження видатного вченого, селекціонера, доктора с/г наук, професора Михайла Зеленського.

На звітну конференцію запросили провідних експертів сільськогосподарської сфери, в тому числі й власника Торгового дому «Соєвий вік» Олександра Ушакова.

– Ні для кого не секрет, що на виведення нового сорту зазвичай йде близько 10 років і чималі фінансові витрати. Тому для багатьох учасників конференції питання щодо того, як пришвидшити цей процес і при цьому не втратити якісні характеристики сорту, залишається відкритим, – наголосив під час заходу власник ТД «Соєвий вік» Олександр Ушаков.

Протягом трьох днів науковці та представники агропромислового комплексу розглядатимуть найголовніші проблеми і питання, що стосуються генетики, селекції та насінництва. Зокрема, крім технології виведення нових сортів, учасники заходу розглянуть можливі шляхи державної підтримки селекціонерів, презентуватимуть результати власних досліджень і напрацювань, а також обмінюватимуться досвідом із іноземними колегами та партнерами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *