parallax background

Біофунгіцид “Псевдобактерин-2”

Біофунгіцид “Бактофіт”
20.06.2017
Інсектицид “Лепідоцид”
20.06.2017

Біофунгіцид призначений для захисту зернових, овочевих і плодово-ягідних культур від грибкових та бактеріальних захворювань.

Механізми дії:

Знаходяться в складі препарату “Псевдобактерін-2” спеціально підібрані штами бактерії P. aureofaciens продукують ооміцін А – природні антибіотики, які відіграють важливу роль в супрессии (придушенні) зростання збудників хвороб зернобобових культур, також синтезують индолил-3-оцтової кислоти (ІОК), яка, стимулює ріст і розвиток рослин.

Бактерія P. aureofaciens продукують пігменти, звані сідерофори, які зв’язують залізо і транспортують його в клітини бактерій. Сідерофори мають високу спорідненість до тривалентного заліза, завдяки чому утворює з ним стабільні комплекси, недоступні для використання фітопатогенних мікроорганізмами. Таким чином, зв’язування заліза сідерафорамі призводить до обмеження зростання фітопатогенних мікроорганізмів і поліпшенню росту рослин.

Властивості і переваги:

має високу антогоністіческіе активністю проти широкого спектра збудників хвороб рослин (Fusarium, Helminthosporium, Pseudocercosporella, Pythium, Erysiphe, Septoria, Pyrenophora, Puccinia, Pseudomonas, Xanthomonas, Rhizoctonia, Cladosporium, Erysiphe, Cercospora).
забезпечує активний захист і профілактику від грибних і бактеріальних захворювань;
стимулює ріст і розвиток рослин;
зміцнює імунний статус культури;
поліпшується якість і обсяг врожаю;
не викликає звикання у патогенних мікроорганізмів;
покращує фосфорне живлення рослин;
істотно знижує вартість захисних заходів;
застосовується в будь-якій фазі розвитку культури;
знімає стрес, викликаний хімічними пестицидами.
Способи застосування:

Застосовується шляхом обприскування культур в період вегетації. Обробку “Псевдобактеріном-2” можна поєднувати з хімічною прополкою гербіцидами або в баковій суміші з інсектицидами і мікроелементами. У разі застосування “Псевдобактеріном-2” з іншими препаратами в одній баковій суміші, заливати його необхідно в останню чергу, після наповнення бака водою більш ніж на половину обсягу. Для максимальної ефективності дії біофунгіциду рекомендується додавати в робочий розчин сечовину (карбомид) з розрахунку 3-5 кг / га у фізичній вазі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *