parallax background

Регулятор росту “Оксигумат”

Інсектицид “Лепідоцид”
20.06.2017
Асоціативний азотфіксатор “НітроМаїс”
20.06.2017

Призначений для обробки насіннєвого матеріалу сільськогосподарських культур і вегетуючих рослин з метою стимулювання і регулювання їх зростання і розвитку.

Застосовується при слабкому розвитку кореневої системи і надземних органів рослини, відставанні в рості, недостатньому харчуванні рослин, при стресах від несприятливих погодних умов і дії отрутохімікатів.

Механізм дії:

Фенольні сполуки, що утворюються в результаті окислення гумінових кислот, є попередниками і аналогами фітогормонів натуральних стимуляторів росту рослин, крім того вони також мають антиоксидантну і адаптогенну дію, що підвищує стійкість рослин до несприятливих факторів.

Класифікація гумінових речовин заснована на їх розчинності в кислотах і лугах.

Гумінові речовини – це основна органічна складова грунту. Гумінові речовини утворюються при розкладанні рослинних залишків під дією мікроорганізмів і абіотичних факторів середовища.

Найбільш агрономически-корисна фракція – гумусові кислоти, які входять до складу препарату “Оксігумат”.

Властивості і переваги:

 • підвищує схожість і енергію проростання насіння;
 • підсилює коренеутворення, підвищує інтенсивність процесів дихання, фотосинтезу і водообміну;
 • стимулює синтез хлорофілу і аскорбінової кислоти, особливо в початкових фазах розвитку рослин;
 • покращує фосфорний обмін, що виражається в збільшенні кількості фосфорорганічних сполук, що беруть участь в реакціях переносу і трансформації енергії;
 • поліпшується структура грунту, її буферні і іонообмінні властивості, підвищується активність ґрунтових мікроорганізмів;
 • підвищується здатність рослин протистояти хворобам, посухи, перезволоження, переносити підвищені дози солей азоту в ґрунті;
 • підвищують засвоюваність поживних речовин;
 • має кращу розчинність і засвоюваність;
 • містить більше карбоксильних груп, в порівнянні з аналогами.
  “Оксігумат” отримують шляхом окислення торфу перед екстракцією гумінових і фульвінових кислот. Перевага попереднього окислення полягає в тому, що при цьому зростає вміст розчинних гуматів і збільшується кількість активних кисневмісних функціональних груп (карбоксильних).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *