На Кіровоградщині місцеві жителі попередили рейдерське захоплення

Віал Тріо
26.06.2017
«Нові горизонти» від UKRAVIT для ТД «Соєвий вік»
UKRAVIT – “Нові горизонти 2017”
26.06.2017

Сьогодні, 26 серпня, на одному із сільгосппідприємств Кіровоградського району місцеві жителі попередили рейдерське захоплення. Молодики спортивної статури, які прибули до головного офісу господарства на мікроавтобусах, намагалися захопити головний офіс господарства. Втім, зустрівшись із спротивом місцевих жителів, почали втікати. Саме при спробі залишити населений пункт злодіїв затримали правоохоронці, повідомили в головному управлінні Нацполіції в Кіровоградської області.

Всього правоохоронці затримали 31 особу. Інформацію за цим фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 206-2 Кримінального Кодексу України «Протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації». Наразі на місці події тривають слідчо-оперативні дії.

Явище аграрного рейдерства набуло в Україні загрозливих масштабів. За даними досліджень Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ), у минулому, 2016 році зафіксували близько семи тисяч випадків рейдерського захоплення майна, а максимальну кількість рейдерських захоплень відчули на собі в Черкаській, Вінницькій, Кіровоградській, Дніпропетровській та Полтавській областях.

За словами юрисконсульта Торгового дому «Соєвий вік», одним із шляхів боротьби проти рейдерів аграрії визначили об’єднання у так звані «народні патрулі». І цього разу такий народний патруль спрацював напрочуд ефективно, не лише відбивши напад, а й максимально довго затримавши зловмисників до прибуття правоохоронних органів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *