БІОПРЕПАРАТИ ТА ЗАСОБИ ЗАХИСТУ РОСЛИН

Торговий Дім «Соєвий вік» представляє асортимент своєї продукції, насіння якісних, високоврожайних сортів сої вітчизняної селекції, сильних сортів озимої пшениці австрійського виробництва та інноваційних угорських гібридів кукурудзи.

Насіння сої селекції «Соєвий вік» це результат 20-річної праці українських селекціонерів. Продукт має високу врожайність і відрізняється малими строками вегетації, стійкістю до вилягання і розтріскування бобів, а також висипання насіння після достигання. Переконливі характеристики продукту від компанії Торговий Дім «Соєвий вік» дозволили йому бути внесеним до державних реєстрів Білорусії, Росії, Молдови та Казахстану. А Інститут експертизи сортів в Україні надав статус стандарту одному із сортів сої «Соєвий вік» серед ультраранньої групи. Показовим є те, що в 2012 році насінням сої селекції «Соєвий вік» було засіяно 30% площ відведених в державі під цю культуру. Одна з головних переваг нашого насіння сої – воно не є генномодифікованим і вирощується за принципами органічного землеробства, що гарантує клієнтам компанії додаткову премію при експортуванні своєї продукції, у зв’язку з високими цінами на органіку в світі. Сорти сої мають високу пластичність, що дозволяє сіяти їх в усіх природньо-кліматичних зонах, а щорічне оновлення  дозволяє їм адаптуватися до кліматичних змін. Переконливими фактами на користь рішення купити насіння сої в Торговому Домі стануть високі показники врожайності, які в деяких регіонах досягали 41 ц/га. А доказом високої якості продукту є переконливі харчові  та господарські характеристики продукту: частка протеїну дорівнює 40-43,2%, вміст олії в межах 18-21%, а зернова вирівняність складає 95%.

З метою розширення асортименту культур Торговий Дім «Соєвий вік» пропонує своїм клієнтам для посіву купити насіння озимої пшениці австрійського виробника «Побстдорфер Заатцухт». Компанія займається селекцією озимої пшениці з 1947 року і є лідером ринку Австрії. Всі озимі сорти пшениці є інтенсивними і мають високий потенціал врожайності на рівні 90-100 ц/га, а Державні випробування зареєстрували максимальну врожайність в межах 86-89 ц/га. Суттєвою перевагою австрійської селекції є те, що вона проводиться в умовах недостатнього зволоження, якими характеризується схід Австрії. Це дозволяє насінню пшениці отримати максимально придатний потенціал для вирощування в умовах України.

Всі сорти озимої пшениці є ранньостиглими, вони чудово витримують зимові морози та літню спеку завдяки відмінним властивостям посухо- та зимостійкості. Слід зазначити і високі хлібопекарські властивості сортів «Побстдорфер Заатцухт», які дозволяють їм входити до категорії цінної пшениці.

Продукт високого ґатунку, який відповідає сучасним світовим вимогам, компанія виробляє на власному виробництві з сучасним науковим і промисловим обладнанням. На насіннєвому заводі в Австрії, де розташовано чотири високотехнологічні лінії, насінню пшениці надаються відповідні посівні кондиції. А власна акредитована лабораторія гарантує клієнтам якість продукту на рівні сучасних світових стандартів. Гідна репутація компанії, яка обумовлює зростання виробництва, дозволяє австрійському селекційному підприємству розширювати промислові потужності. Прикладом тому є новий завод компанії в Румунії з надсучасним обладнанням, яке дозволяє підвищувати стандарти якості продукту. Насіння озимої пшениці «Побстдорфер Заатцухт» це впевнений вибір європейських сільгоспвиробників підтверджений протягом десятирічь.

Серед продуктів, які пропонує Торговий Дім «Соєвий вік» особливе місце займає насіння кукурудзи угорської селекційної компанії «Вудсток». Це інноваційні гібриди кукурудзи, робота над якими розпочалася 12 років тому і мала на меті створення рослин, які б протистояли сучасним, досить радикальним  змінам клімату і мали можливість пристосовуватися до природних умов різних регіонів. Посівний матеріал кукурудзи угорської селекції має потужну генетичну базу за рахунок власних розробок та співпраці компанії з багатьма європейськими селекційними інститутами.

Гібриди кукурудзи «Вудсток» мають високу врожайність на рівні 10-12 тонн/га, а вологість зерна під час збирання не перевищує 15-16%.

Однією з головних переваг угорського насіння кукурудзи є те, що його можна сіяти при температурі +5°С, що дозоляє почати сівби на 2-3 тижня раніше і, таким чином, раніше розпочати жнива. Продукт компанії має високу холодо- та морозостійкість і чудово витримує пізні приморозки. Крім того, щоб зберегти врожай від літньої спеки гібриди кукурудзи «Вудсток» наділені відмінною жаро- та посухостійкістю.

Компанія «Вудсток» постійно розвивається, оновлює свої гібриди і пропонує виробникам нові рішення для задоволення їх вимог. На даний момент в Україні зареєстровано 12 гібридів кукурудзи компанії і ще 3 перебувають в державних випробуваннях. За два останніх роки нові продукти «Вудсток» зареєстровані в Україні, Росії, Молдові та Євросоюзі, де під час випробувань перевищили стандартні показники на 10-15%.

Все насіння рослин, яке пропонує Торговий Дім «Соєвий вік»,  ретельно відібрано для того, щоб приносити високі врожаї і забезпечувати високу якість зерна завдяки своїм відмінним характеристикам, а також  зменшувати втрати господарів за рахунок високої стресостійкості та адаптивності культур до умов вирощування.