Як не стати жертвою шахраїв, купуючи насіння?

Конференція «Посівна кампанія 2017» очима журналу «Пропозиція»
Директор ТД «Соєвий вік» Олександр Ушаков в журналі «Пропозиція»
30.01.2017
Диво-споруда, в якій знаходяться запаси всього насіння планети
Диво-споруда, в якій знаходяться запаси всього насіння планети
02.02.2017

Сьогодні в Україні гостро стоїть проблема фальсифікації насіннєвої продукції. Шахраї не зупиняються ні перед чим, підроблюючи не лише відомі українські, а й світові бренди сільгоспвиробників. Подолати цю проблему наразі доволі складно. Тому, щоб не стати жертвою шахрайських схем, купуючи насіння, варто пам’ятати декілька простих правил.

Як не стати жертвою шахраїв, купуючи насіння?

Зазначимо, нещодавно на Харківщині шахраї виготовили насіння невідомого походження під маркою високоврожайних гібридів соняшнику зарубіжної та вітчизняної селекції на суму в 2,5 мільйони гривень. Втім, реалізувати власні підробки вони не встигли. Днями, повідомляють у прокуратурі Харківської області, правоохоронці викрили діяльність горе-підприємців, заарештувавши близько п’яти тонн незаконно виготовленої продукції. При чому частину насіння зловмисники вже встигли розфасувати в пакети з логотипами відомих торгових марок.

Крім того, під час обшуків у підозрюваних вилучили фарбник для насіння, мішки з назвами і логотипами відомих фірм, етикетки, спецобладнання для упаковки, а також «чорну» бухгалтерію і комп’ютерну техніку.

Реалізовували насіння  шахраї під час особистих зустрічей і через мережу поштової доставки.

Тому команда ТД «Соєвий вік» наголошує – купувати будь-яку продукцію завжди слід лише в її офіційних представників і дистриб’юторів. Зазвичай їхня діяльність представлена на багатьох  інформаційних ресурсах, сайтах партнерів, інтернет-магазинах тощо.

Наприклад, ТД «Соєвий вік» має ексклюзивні угоди на право реалізації сортів насіння сої селекції «Соєвий вік» та гібридів кукурудзи угорської селекції «Woodstock», а також забезпечує своїх клієнтів біологічними препаратами для захисту зернобобових рослин та підвищення їх врожайності, створені компаніями-виробниками «Біона» та «БТУ-Центр». Відповідно, партнерами ТД «Соєвий вік» є компанії «Біона», «Пробстдорфер Заатцухт», «БТУ-Центр», «Woodstock». Всю цю інформацію ви можете знайти на сторінках нашого сайту, де детально розповідається про діяльність компанії та її партнерів, надаються відомості стосовно продукції, її характеристик, наявності сертифікатів.

Така інформація супроводжується документальними матеріалами, які засвідчують факт самоідентичності підприємства. Таким чином компанія презентує себе і доводить, що не є «фейковою». До того ж, якщо організація дійсно зарекомендувала себе на ринку надійним партнером, з часом вона набуде рис впізнаваності й брендововсті з-поміж інших. Такі ознаки за понад 10-річну кропітку роботу стали характерними й для компанії ТД «Соєвий вік».

Якщо, споживши товар, ви залишилися задоволеними якістю отриманої продукції і послуг, варто задуматись про те, щоб стати постійним клієнтом компанії. Так ви уникнете ризиків бути обкраденими в майбутньому. До того ж, у якості постійного клієнта ви можете розраховувати на ексклюзивні умови співпраці та постійну підтримку наших спеціалістів. Таким чином будується співпраця споживача і надавача послуг, яка здатна витіснити шахрайські махінації. Головне – вчасно перевіряйте інформацію і довіряйте лише перевіреним партнерам!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *