Соя – одна з найприбутковіших культур в Україні

Мільйон з гектара – це реально!
Мільйон з гектара – це реально!
24.02.2017
Зі святом Вас, любі жінки!
Зі святом Вас, любі жінки!
08.03.2017

Українська соя продовжує бити рекорди. Крім того, що в минулому році валовий збір врожаю цієї культури склав понад чотири мільйони тонн, її визнали ще й однією з найрентабельніших в Україні. Про це стало відомо за підсумками опитування «Агробарометр», яке провели в рамках виставки «Зернові технології 2017», що нещодавно відбувалася в Києві.

Зокрема найприбутковішими культурами минулого року аграрії назвали соняшник, кукурудзу та сою.  Собівартість її виробництва в 2016-му склала 500 доларів/га, середня врожайність – 2,3 т/га, а ціна реалізації на внутрішньому ринку в середньому склала 365 доларів/т на умовах EXW.

– На виставці «Зернові технології 2017» ми також поспілкувалися з багатьма сільгоспвиробниками, а тому підсумками опитування абсолютно не здивовані, – розповіли в аналітичному відділі Торгового дому «Соєвий вік». – Минулий рік наочно продемонстрував, що купити насіння сої, виростити та зібрати з нього врожай без великих затрат цілком можливо. А отримані прибутки довели, що вирощувати сою є доволі вигідною справою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *