«Аграрний тиждень. Україна»: супутниковий моніторинг посівів від ТД «Соєвий вік»

Зустрінемося на Сорочинському ярмарку!
Зустрінемося на Сорочинському ярмарку!
14.07.2017
Кліщі на сої – проблема, з якою не можна зволікати
Кліщі на сої – проблема, з якою не можна зволікати
17.07.2017

Вийшов із друку свіжий номер журналу «Аграрний тиждень. Україна», у якому журналісти видання опублікували матеріал, присвячений супутниковому і аеромоніторингу стану посівних площ – інноваційним послугам, якими забезпечує своїх клієнтів Торговий дім «Соєвий вік».

«Принцип дії супутникового моніторингу доволі простий: супутник з визначеною періодичністю робить зйомку поверхні землі у кількох спектральних діапазонах. На основі отриманих спектральних даних розраховуються спеціальні індекси, які надають посівним площам певні характеристики.

ТД «Соєвий вік» забезпечує і аеромоніторинг із використанням безпілотних літальних апаратів. Завдяки техпідтримці компанії-партнера DRONECORP у нашому розпорядженні є найсучасніші зразки дронів типу Phantom 4, Mavic, Inspire і Matrice від DJI», – йдеться у матеріалі, із повною версією якого можна ознайомитися у №7 (липень, 2017) журналу, а також на сайті видання за цим посиланням:  http://a7d.com.ua/novini/36834-suputnikoviy-montoring-posvv-vd-td-soyeviy-vk.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *