V Всеукраїнська конференція “Насіннєвий бізнес”

Українська соя 2016: бум врожайності
Українська соя 2016: бум врожайності
14.05.2016
Соя України: база є, куди далі?
Соя України: база є, куди далі?
17.05.2016

Асоціація «Українське насіннєве товариство», за інформаційної підтримки «АПК Інформ» та компанії Торговий дім «Соєвий вік» запрошують Вас на V Всеукраїнську конференцію «Насіннєвий бізнес. Проблеми сьогодення та перспективи розвитку», яка відбудеться в рамках XXVIII Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2016». Дата проведення конференції: 10 червня 2016 року. Початок о 9:00. Місце проведення: павільйон № 19, пр-т Академіка Глушкова, 1, Експоцентр України (ВДНГ), м. Київ, метро  «Виставковий центр».

Залишилося зовсім мало  часу. Встигніть зареєструватися!

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ КОНФЕРЕНЦІЇ

Аграрний бізнес  є  ключовою галуззю української економіки, яка продовжує приносити найбільший прибуток країні, попри кризові умови. Однак, цей факт не виключає наявності купи проблем, з якими продовжують боротися аграрії та міністерство АПК. Намагання владних структур врегулювати та впорядкувати законодавство у сфері насінництва з наближенням до норм права Європейського Союзу підняли купу запитань з боку аграріїв.

У зв’язку з цим, ми запросили компетентних осіб, які пояснять нововведення, дадуть відповіді на проблемні питання та нарешті почують Вашу думку, тобто думку тих, хто є рушійною силою агропромислового сектору та тримає економіку держави на плаву.

У межах конференції, ви дізнаєтеся про політику АПК України та зміни, які відбудуться протягом року; сертифікацію насіння, атестацію його виробників та насіннєвий контроль; зміни у роботі Українського інституту експертизи сортів, що треба робити для внесення сорту рослин до Державного реєстру; поточний стан української селекції та багато іншої корисної інформації зі сфери сільського господарства.

Серед спікерів конференції керівники установ сфери АПК: перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Ярослав Краснопольський, заступник ДІСГ України Юрій Заставний, керівник Держслужби безпеки харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа, Директор УІЕСР Сергій Мельник, заступник Голови ради асоціації «Українське насіннєве товариство» Любов Максимова та багато інших. Також на конференції виступатимуть директори  провідних компаній галузі сільського господарства. Після виступів у вас буде можливість поставити запитання спікерам.

Переглянути програму конференції.

Чекаємо на Вас 10 червня! З повагою, організатори конференції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *