Простий спосіб збільшити врожай кукурудзи

Що варто знати про інокуляцію сої?
Що варто знати про інокуляцію сої?
05.04.2017
Люди, які назавжди змінили сільське господарство
Люди, які назавжди змінили сільське господарство
11.04.2017

Спеціалісти Торгового дому «Соєвий вік» розповіли доволі простий, але водночас ефективний спосіб збільшення врожаю кукурудзи, який застосовують найдосвідченіші сільгоспвиробники.

– Спосіб доволі легкий, але знають його далеко не всі аграрії, – каже менеджер Центру агрономічних консультацій ТД «Соєвий вік» Олександр Горбенко. – Полягає він у тому, що перед посівом слід обов’язково додати в насіння кукурудзи більш пізні гібриди. Через те, що ці гібриди зацвітають пізніше, реально досягнути стовідсоткового запилення. Завдяки чому за сприятливих умов і достатньої вологи в серпні кукурудза зав’яже другий качан. Доволі багато аграріїв знають цей секрет, але неохоче ним діляться, – підсумовує спеціаліст Торгового дому «Соєвий вік» і додає, що зазвичай до посівного матеріалу основного гібриду додають до 5% гібриду з більш високим ФАО.

Окремо слід зазначити, що цей спосіб збільшення врожайності можна застосовувати виключно при вирощуванні кукурудзи. Через різну специфіку культур запропонована технологія є неефективною для соняшника, сої та інших рослин. 

Нагадаємо, Торговий дім «Соєвий вік» ексклюзивно на території України реалізує гібриди кукурудзи угорської селекції «Woodstock», які вирізняються високою якістю, ранньостиглістю та врожайністю і недарма набули великої популярності в країнах Прибалтики, Польщі та на півночі Європи.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *