В Україні зафіксовано рекордну сівбу соняшника

Чого чекати від аграрного ринку України в 2017 році?
Чого чекати від аграрного ринку України в 2017 році?
23.05.2017
У Києві сьогодні обговорюють проблеми генетики, селекції та насінництва
У Києві сьогодні обговорюють проблеми генетики, селекції та насінництва
23.05.2017

Нове досягнення у сівбі соняшника встановили українські сільгоспвиробники. Наприкінці квітня на території Львівської області аграрії зафіксували новий рекорд зі швидкісної та точної сівби широкозахватної сівалки для технічних культур Tempo L Vaderstad.

Сівалка здійснила рекордну сівбу з одночасним внесенням добрив 479 га соняшника за 24 години в Україні на швидкості 20,8 км/год. Навантаження на одну секцію складає 29,89 га. 16-рядну сівалку точного висіву Tempo L Vaderstad було агрегатовано з трактором. Три оператори сівалки працювали позмінно, засіваючи площу 2-х попередньо підготовлених  полів. Норма висіву складала 68 000 шт./га. Норма внесення добрив 100 кг/га. Глибина загортання – 4-5 см.

Це не єдиний рекорд пов’язаний із соняшником, що фіксують цього року. Раніше ми вже повідомляли про комбайн CR8.90 компанії New Holland, який встановив на бразильських полях світовий рекорд зі швидкості збирання сої, опрацювавши за 8 годин 439,73 тонн врожаю.

– Новий технічний рекорд у аграрній галузі, який цього разу встановили при сівбі соняшника, мене абсолютно не дивує, – ділиться своїми думками експерт центру агроконсультацій Торгового дому «Соєвий вік» Олександр Горбенко. – Світові бренди щоразу шукають нові шляхи удосконалення та модернізації власних зразків техніки. Враховуючи той факт, що соняшник – одна з найулюбленіших і найприбутковіших культур як в Україні, так і у всьому світі, подібні рекорди траплятимуться й надалі, – каже експерт ТД «Соєвий вік» і додає, що саме через таку популярність соняшнику одним із напрямків своєї діяльності Торговий дім «Соєвий вік» обрав реалізацію сортів соняшника австрійської компанії «Probstdorfer Saatzuht». Адже соняшник саме цієї компанії стійкий до гербіцидів на основі трибенурон-метилу, має високий потенціал врожайності та олійність 50-51%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *